-U tha në Opinion

Video/ I ftuari nga Kameruni këndon këngën e Ponit në studion e “Opinion”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:16 - 20/10/22 |
Opi Nion

Në mbrëmjen e së mërkurës në emisionin “Opinion” është folur për të huajt që jetojnë në Shqipëri dhe që flasin gjuhën shqipe.

Gjatë emisionit i ftuari nga Kameruni Emmanuel Assako Ella ka treguar se i pëlqejnë këngët popullore shqiptare dhe se ka mësuar tekstin e një kënge të Ponit.

Por jo vetëm kaq, në studion e “Opinion” ai ka kënduar këngën e Ponit “Labëri moj labëri”./Opinion.al

Pas