-Jetë dhe Stil

Video-Humor/ Ky është super-versioni i militantëve të ISIS në kërcimBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:22 - 30/04/16 |
b.f

Një video super e bukur po qarkullon në rrjetet sociale që tregon militantët e Shtetit Islamik  (ISIS) tek kërcejnë të gjithë bashkë nën ritmet e këngëve moderne.

Kjo është ironi e hollë e realitetit të terroristëve të ISIS, por që realisht ka kapërcyer miliona shikime në rrjet.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas