Sport

VIDEO/ Gurë e flakadanë, përplasen tifozët në “Elbasan Arena”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:43 - 21/01/21 |
Doriana Çepunaj

Incidente janë raportuar jashtë stadiumit “Elbasan Arena”, ku po luhet derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit.

Mbështetës të dy ekipeve janë përplasur para stadiumit duke hedhur gurë dhe mjete piroteknike. Ndërkohë, situata është normalizuar vetën pas ndërhyrjes së policisë.

Kujtojmë që tifozët nuk lejohet për tu futur në ambientet e stadiumit, për shkak të masave anti-COVID./Opinion.al

 

 

Pas