Kryesore

Video/ Grushta në basketbollin amerikan, lojtarët rrihen në parket


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:00 - 21/10/18 |
b.f

Momente tensioni në sfidën e NBA mes Hjuston Rokets dhe LA Lejkës. Kris Paul dhe Rajon Rondo janë tradhtuar nga nervat duke u përleshur me njëri-tjetrin.

Ky moment ka degjeneruar në grushte dhe është dashur ndërhyrja e arbitrave dhe disa prej lojtarëve të tjerë, që situata të normalizohej.

Në sherr u përfshinë edhe basketbollistë të tjerë, Brandon Ingram madje u përjashtua nga loja. Hjuston arriti të triumfonte me rezultatin 124-115 ndaj Lejkërs.

Pas