InstaBIZ

Bes Kallaku për shtatzaninë e Xhensilës: Kishim frikë të ndjenim aroma


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:30 - 21/10/18 |
b.f

Në rubrikën e përjavshme të B.E Coffee tek e “E diela shqiptare” aktori Bes Kallaku sjellë shpesh situata mjaft komike duke i jetëzuar edhe sa i përket jetës së tij private.

Këtë herë u shpreh për vështirësitë që kalon një grua në fillim të shtatzënisë duke marrë si shembull shtatzëninë e bashkëshortes së tij Xhensilës.

“Gjatë shtatzanisë, ne meshkujt jemi shumë të durushëm. Kot mendojnë femrat sikur veç ata heqin keq. Une gjate shtatzanise se Xhensiles, kush nga djemte e ka perjetuar, ne kete periudhe femrat kanë problem shumë me ushqimin, nuk durojnë dot erërat, sidomos ato erërat e gatimit.

Dëgjojnë çdo lloj aromë të mundshme, ke frikë me taku një shokë në rrugë qe ka parfumin ndryshe nga i yti sepse vjen me kë je takuar??? Është e frikshme, ishim ne kufi po iknin për Greqi, ishte një makinë përpara nesh, kur thotë Xhensila, o çka për t’a honger kjo makina para nesh… e kontrolluan makinën, I gjetën të fshehura 50 kg hashash që i zbuloi vetëm skaneri,”-përfundon Besi me humor.

Gjithashtu ai theksoi se ja vlen të durosh të gjithë shtatzëninë dhe ankesat e bashkëshortes kur sheh ëngjëllin që vjen në jetë.

Pas