InstaBIZ

VIDEO/ Granit Xhaka bëhet bjond, lë gojëhapur bashkëshorten


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:13 - 15/06/21 |
Opi Nion

Futbollisti i njohur Granti Xhaka ka suprizuar të gjithë por më tepër bashkëshorten e tij me ndryshimin e madh në look që ai ka bërë.

Xhaka ka lyer flokët e verdhë duke u kthyer në bjond dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një video që ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Në video shihet duke folur në “Facetime” me bashkëshorten e tij. Bashkëshortja e Xhakës sapo hap telefonin, ngel gojë hapur nga ky ndryshim, pasi nuk e priste një gjë të tillë.

Në mbishkrimin e videos së publikuar Graniti shkruan “Surprizë”. Edhe pse duket shumë ndryshe, futbollistit të talentuar i shkojnë flokët bjonde./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Pas