Aktualitet

Video/ Gazetari Koka: Ja si më erdhi vrasësi pas shpine dhe si u përplasaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:37 - 02/05/16 |
b.f

Gazetari i kronikës së zezë Spartak Koka ndryshe nga herët e tjera kur është dashur të zbardhë ngjarjet nëpërmjet burimeve të tij, këtë herë është dëshmitar i një vrasje, të ndodhur mbrëmë në lokal De Niro në Ish Bllok, ku në tavolinën ku qëndronte u ekzekutua shtetasi Elton Çico. I ftuar në Opinion Koka ka zbardhur të gjithë momentin kur vrasësi sipas tij i vjen pas shpinës, ndalon në tavolinën ku ai qëndronte me një oficer Policie dhe Elton Çiço. Sipas Kokës ai ka qenë në lokal në orën 21.30, ku gjithçka ka ndodhur në 7 sekonda, ku në panik e sipër gazetari Koka është përplasur me vrasësin.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas