Sport

Video/ Finalja e Conference League, mbërrin në Rinas ekipi i Romës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:40 - 24/05/22 |
Opi Nion

Pak pasi skuadra e Fejnordit mbërriti në Tiranë, edhe skuadra e Romës ka zbarkuar në Rinas.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, klubi italian tregon lojtarët teksa zbresin nga avioni.

Ekipi i drejtuar nga tekniku Jose Murinjo është nisur nga aeroporti “Nënë Tereza” dhe sikurse duket në video i është drejtuar stadiumit Air Albania.

Kujtojmë se dy ekipet e futbollit, Roma dhe Feyenoord-i do përballen nesër në “Air Albania”. Dy ekipet do të ndeshen për kupën e Conference League në kryeqytetin e Shqipërisë./Opinion.al

Pas