Aktualitet

VIDEO/ Festat në Tiranë, ndizen dritat e pemës së KrishtlindjeveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:07 - 05/12/22 |
Opi Nion

Tashmë Tirana ka marrë ngjyrat e festave pas zbukurimeve që Bashkia e Tiranës ka vendosur në rrugët e kryeqytetit.

Pas zbukurimeve, mbrëmjen e sotme u ndezën dritat e pemës së Krishtlindjeve, duke i dhënë një atmosferë festive sheshit “Skënderbej”.

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka postuar një video në rrjetet sociale që tregon momentin kur ndizen dritat e pemës së krishtlindjeve, krahas së cilës shkruan; Erdhën festat kalamajaaaa. Ndezim së bashku dritat e pemës së Krishtlindjes në sheshin “Skënderbej” dhe nisim sezonin më të bukur të vitit. A jeni gati?”

Pas