Sport

Video/ Është ende në kopsht, Arsenali rekruton lojtarin më të ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:40 - 21/10/21 |
Opi Nion

Arsenali ka rekrutuar në radhët e tij një talent shumë të ri në futboll, i cili është ende në kopsht.

4-vjeçari  Zayn Ali Salman tërhoqi vëmendjen e një prej klubeve më në zë të Londrës falë talentit të tij dhe dëshirës për të luajtur futboll.

Ai është lojtari më i vogël që është rekrutuar në akademinë e Arsenalit, pasi aftësitë e tij treguan se mund të përballet dhe me fëmijë dy herë sa mosha e tij.

Pas