Etiketë: Arsenal

Granit Xhaka, baba për herë të parë

Granit Xhaka, baba për herë të parë

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, futbollisti dha lajmin e mirë krahas një fotografie ku ...

Faqe 1 nga 2 1 2