Etiketë: Arsenal

Mustafi do të shkojë tek Arsenal

Mustafi do të shkojë tek Arsenal

Lëvizje edhe në Premier League. Shkodran Mustafi pritet të kalojë te Arsenali dhe për këtë Valencia nuk e grumbulloi për takimin e radhës në kampionat. Konfirmimi erdhi nga trajneri Arsen ...

Faqe 2 nga 2 1 2