InstaBIZ

Video e sherrit mes mes dy reperëve, reagon Don Xhon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:54 - 10/02/21 |
Opi Nion

Përmes një daljeje live në Instagram reperi Don Xhon ka mohuar që mes tij dhe reperit Finem të ketë patur një sherr fizik. Ky reagim ka ardhur pas publikimit në rrjet, të një videoje ku shihej një përplasje mes disa të rinjsh, ku mund të dallohet prezenca e Finem.

Mbetet e paqartë se ku dhe kur është filmuar kjo video, që sipas burimeve për “Balkanweb” u raportua se ishte filmuar në Tiranë.

Por në daljen e tij live në “Instagram” reperi kosovar e ka mohur këtë konflikt, duke e konsideruar një lajm të pavërtetë./Opinion.al

 

Pas