Kryesore

Video e policit/Reagon Lleshaj: Policët nuk janë të mitë por të Shqipërisë


               Publikuar në : 19:35 - 11/02/19 |
el ida

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar me një status në Twitter në lidhje me videon intime e skandaloze të policit dhe arrestimit të tij. Përgjigja e tij vjen pas pyetjes që i drejtoi kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili. Në një postim në Facebook, Vasili publikoi një pjesë të intervistës së Lleshaj në emisionin Opinion ku thoshte se ai do të identifikohej me fytyrën e policëve dhe sjelljen e tyre.

Pse e vonon doreheqjen Lleshaj??Shiheni ne video se si i merr persiper vete pergjegjesite ministri i brendeshem Lleshaj.Me siguri do ta kete dhene doreheqjen pas ngjarjes se fundit te turpshme te policise ne Malesine e Madhe.Ja shiheni vete ç'ka thene i intervistuar nga Fevziu:

Posted by Petrit Vasili on Monday, 11 February 2019

Lleshaj ka shkruar në Twitter se “policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë”. Ai shton se identifikohet me fytyrat e policëve, por të atyre që arrestuan “perversin”.

“Një pervers mund të shërbejë si flamur për politikanë perversë, por nuk mund të njollosë askënd përveç vetes së tij dhe atyre që i gëzohen ekzistencës së tij,” vijoi ai./E.L

Pas