Sport

Video/Dhunë dhe kaos në Elbasan Arena, policia përdor gaz lotsjellës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:58 - 07/05/22 |
Opi Nion

Tifozët e Partizanit janë shfaqur agresivë në mbyllje të derbit, që nxjerr matimatikisht Tiranën si fituese të kampionatit për të 26-ën herë.

Në Elbasan Arena, të kuqtë kanë sulmuar policinë me stolat e stadium it dhe me sende të tjera.

Policia ka përdorur gazin lotsjellës, për të qetësuar situatën./Opinion.al

Pas