Sport

Video/Fitorja me Partizanin, surpriza e tifozëve për Orges Shehin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:52 - 07/05/22 |
Opi Nion

Trajneri i Tiranës Orges Shehi është surprizuar nga tifozët e skuadrës gjatë një interviste live në programin “Gol pas Goli”. Tifozët kanë hyrë befas dhe jo vetëm që e kanë lagur me ujë, por kanë nisur të kërcejnë dhe duartrokasin për triumfin e skuadrës.

Kujtojmë se Tirana fitoi derbin ndaj Partizanit, duke dalë matematikisht kampione./Opinion.al

Pas