Sport

Video/ “Dëshpërohet” Bale: I anulohet goli ndaj Man CitytBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:06 - 04/05/16 |
b.f

Goli i shënuar nga Real Madrid ndaj Man Cityt, fillimisht i ishte regjistruar Gareth Bale, por tashmë është ndryshuar realizatori dhe i është shënuar Fernandos si autogol, përcjellë Lajmi.net.

Ky gol i ndanë skuadrat deri në këto momente, kur po zhvillohet minuta e 50-të e ndeshjes.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas