Life Style

Video/Deputetja bëhet meme, ngatërron “Green Passin” me “Green Prasin”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:01 - 08/12/21 |
Opi Nion

Deputetja e Partisë Socialiste dhe kryetarja e Komisionit të Ligjeve, Klotilda Bushka teksa ishte përfshirë në një debat me deputetët e Partisë Demokratike ka ngatërruar edhe “Green Pass”-in me “Green Prasin”

Tema e debatit ishte vendosja e vaksinimit me detyrim në vendin tonë, ashtu siç kanë bërë edhe vendet evropiane.

Nuk hipën në tren, nuk përdor transport publik, nuk hy në restorante e bare pa paraqitur “Green Prasin”, dy vaksina të bëra”-dëgjohet të thotë deputetja e PS në videon e mëposhtme./Opinion.al

Pas