-Jetë dhe Stil

VIDEO/ Çudit prezantuesja e motit në BBC, ja çfarë bëri në transmetim live


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 04/08/16 |
b.f

Një prezantuese moti nuk mundi ta mbajë veten nga të qeshurat në momentin jo të duhur.

Prezantuesja e BBC-së Louise Lear nuk ka mundur ta kontrollojë të qeshurën, teksa po dilte në transmetim direkt, për të prezantuar motin.

Ishte prezantuesi i lajmeve Simon McCoy që i dha fjalën për të vazhduar, por ajo qeshte me lot.

Videoja qesharake tregon momentin jo të mirë për 48 vjeçaren.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas