InstaBIZ

Video/ Brenda ditëlindjes së këngëtares amerikane


               Publikuar në : 21:37 - 12/10/19 |
xhu lia

Këngëtarja dhe reperja e njohur Cardi B ka festuar 27-vjetorin e lindjes. Ajo është surprizuar nga partneri i saj Offset me dy unaza diamante në formë zemre.

Në videon e publikuar në rrjete sociale Cardi B duket më e lumtur se kurrë teksa pranë saj ndodhet partneri dhe vajza e tyre, Kulture.

“Kam frikë ta hap. Po më rreh zemra fort”,-dëgjohet ajo në video teksa hap dhuratën.

Para pak kohësh çifti ka kaluar një krizë në marrëdhënien e tyre, por mesa duket tashmë e kanë kaluar dhe po shijojnë jetën e tyre familjare së bashku me të bijën./Opinion.al/

 

 

View this post on Instagram

 

Thank you sooo much babe @offsetyrn I can’t believe it ?Deum @pristine_jewelers ! I’m so happy ❤️Soo grateful

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on

Pas