InstaBIZ

Strija pas lindjes? Rrëfehet Kylie Jenner


               Publikuar në : 22:04 - 12/10/19 |
xhu lia

Personazhi i njohur televiziv Kylie Jenner është nënë e një vajze, vogëlushes Stormi. Pas lindjes së të voglës ajo arriti t’i kthehej formave të saj trupore në pak kohë, megjithatë duket se disa shenja të shtatzënisë ende nuk kanë mundur të largohen.

Ajo ka zhvilluar një bisedë në rrjete sociale me ndjekësit e saj, ku dikush e ka pyetur nëse e ka pasur të vështirë të kthehet në formë të mirë pas lindjes.

22-vjeçarja është shprehur se për të ka qenë mjaft e lehtë sidomos kur filloi të pranonte ndryshimet në trupin e saj.

Ajo tregoi për herë të parë se ka strija dhe se nuk e ka shumë problem këtë gjë.

“Kam strija në gjoks, të pasme dhe këmbë! Nuk i kam hequr akoma. Thjesht i pranova si një dhuratë të vogël nga Stormi”,-është shprehur Kylie në Instagram./Opinion.al/

Pas