InstaBIZ

Video/ Bleona jeton në një pallat me Rihannën, shikoni si përshëndetenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:17 - 03/05/16 |
root

Bleona Qereti dhe këngëtarja nga Barbados, jetojnë në një pallat në Los Angeles. Ja tek shohim momentin RiRi hyn në pallat dhe Bleona duke dalë prej tij. Vajzat e përshendesin njëra-tjetrën me shumë përzemërsi.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas