Aktualitet

Vrasja në Bllok/ Tre laçianë, kushërinj të Robert Ramës në policiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:21 - 03/05/16 |
b.f

Gjatë emisionit të së hënës në Opinion, zv.drejtori i policisë Ermal Muça tha se janë shoqëruar në polici dhe po merren në pyetje 29 persona lidhur me vrasjen e Elton çiços mbrëmjen e së dielës në Bllok. Por sot TV Klan përmes burimeve ka mësuar se mes të shoqëruarve janë edhe tre të rinj nga qytetit i Laçit. Ata janë kushërinj të Robert Ramës, i cili u vra 11 Qershorin e kaluar në Durrës, në zonën e Kënetës. Shoqërimi i tyre është bërë për shkak të dyshimeve se Elton Çiça është vrarë për hakmarrje. Ndërsa po sot është shoqëruar për tu marrë në pyetje edhe Elton Imeri, vëllai i Elvis Imerit, edhe ai i përfshirë në grabitjen e prindërve të Elton Çiços në Tepelenë. Kujtojmë se ka qenë pikërisht kjo grabitje e një viti më parë që ka prodhuar një zinxhir të gjatë krimesh me vrasje dhe tritol.

/Opinion.al

*Në foto viktima, Roberet Rama

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Ne po bojm shtet, por jo nga ai shteti qe enderronit ju o popull i mjere, nga ai shteti qe dum ne, qe do ta boj ket popull qorr, qe te mos ket vend as per te dhjeere.

Pas