Kronikë

Video/ Benzi humbet kontrollin dhe del nga rruga


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:51 - 11/05/22 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër në fshatin Blinisht.

Drejtuesi i një automjeti tip “Benz” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar në arë.

Si pasojë dy persona të cilët ndodheshin në makinë kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po heton lidhur me aksidentin.

Pas