Kronikë

Video/Banesa në flakë, 12-vjeçarja ndërroi jetë dhe i ati në gjendje të rëndë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:15 - 28/11/21 |
Opi Nion

Mbeten ende te paqarta shkaqet e zjarrit që përfshinë një banesë në Dervician mbrëmjen e së dielës.

Në shtëpi ndodhej  12-vjeçarja K.N e cila si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë dhe babai i saj, i cili është në gjendje kritike në spital. Sikurse raportohet, vogëlushja ishte e spektrit autik.

Sikurse shihet në një video të publikuar nga “Panorama” intensiteti i flakëve ka qenë i lartë dhe banesa është thuajse e shkrumbuar./Opinion.al

 

Pas