Bota

VIDEO/ Babai var të birin në derën e makinës, çfarë deklaroi në polici


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:27 - 05/07/21 |
Opi Nion

Videoja e një babai i cili ka varur djalin e tij 3-vjeçar në derën e makinës është bërë virale në rrjet.

Mediat e huaja shkruajnë se ai u filmua teksa bënte këtë akt, dhe më pas video u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale.

Ngjarja është regjistruar në Turqu teksa policia arriti ta gjente atë nga targa e makinës dhe e vuri në pranga.

Gjatë deklarimeve, babai u tha autoriteteve se në këtë mënyrë pretendonte ta ndëshkonte të birin për shkak të sjelljes që kishte bërë gjatë ditës.

Pas