InstaBIZ

Video/ Ardit dhe Anna Gjebrea emocionojnë Prishtinën…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:09 - 06/05/16 |
root

Në një event të organizuar në në Prishtinë, Ardit Gjebra ka emocionuar të pranishmit duke kënduar një nga këngët e tij më të dashura për publikun ‘Kur të jesh mërzitur shumë’. Në videon e postuar nga Olti Curri duket se e bukura e kësaj performance ka qenë kur atij i është bashkuar dhe vogëlushja e tij, Anna.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas