InstaBIZ

Video/ E nxehtë si Dua Lipa…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:26 - 06/05/16 |
root

Dua Lipa ka publikuar këngën e saj të re, “Hotter than hell”. Ajo është një këngë verore e ritmeve “dance”, Këngëtarja me origjinë shqiptare si gjithnjë është shumë e veçantë në stilin dhe muzikën e saj.

“Hotter than hell”, ka pak minuta që është publikuar në You Tube dhe ka më shumë se 20 mijë klikime.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas