Aktualitet

Video-animimi/ Ja se si shpërtheu në ajër avioni rus në Egjipt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:35 - 19/11/15 |
b.f

Një video e animuar treguan se si shpërtheu avioni rus me 250 pasagjerë, dy javë më parë në qiellin e Sinait, në Egjipt. Për më shumë shikoni videon, dhe ku ishte vendosur bomba në avion.

” width=”700″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas