Kronikë

Video/ Aksident tek terminali në Korçë, makina përplas të riun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:09 - 21/07/21 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e sotëm në zonën e terminalit në Korçë.

Mësohet se një mjet ka plagosur një këmbësor. Sipas dëshmitarëve, personi i plagosur është një  i ri.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendngjarje, ndërsa i plagosur është dërguar në spital, por ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

Pas