Aktualitet

Kanosi me armë gjahu një familje, arrestohet 30-vjeçari në Mirditë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:34 - 21/07/21 |
Opi Nion

Është parandaluar ditën e sotme përshkallëzimi i një konflikti për motive pronësie që mund të sillte pasoja fatale.

30-vjeçari  Besmir Caka është vënë në pranga pasi ka kanosur për motive pronësie, me një armë gjahu, anëtarët e një familjeje,  shtetasit Gj. P., D. P., R. P. dhe L. P.

“Shërbimet e Policisë Mirditë, pasi kanë marrë njoftimin për një konflikt mes fqinjëve në fshatin Kthjellë e Epërme, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ku kanë bërë të mundur parandalimin e përshkallëzimit të mëtejshëm të konfliktit dhe vënien në pranga të shtetasit B. C., 30 vjeç, banues në Kthjellë e Epërm, Mirditë”, njofton policia./Opinion.al

Pas