Kronikë

VIDEO/ Aksident në superstradën Fushë Krujë-Milot, lëndohet një 21 vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:53 - 04/03/21 |
Opi Nion

Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në Fushë Krujë. Policia bën me dije se një mjet tip “Benz”, me drejtues shtetasin A. K., dhe një mjet tip “Opel”, me drejtues shtetasin F. Sh., 21 vjeç, janë përplasur dhe si pasojë ky i fundit është lënduar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i mjetit tip “Benz”, shtetasi A. K., është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.03.2021, në orën 13:40, në Fushë Krujë, janë përfshirë në aksident rrugor mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin A. K., dhe mjeti tip “Opel”, me drejtues shtetasin F. Sh., 21 vjeç, i cili si pasojë e përplasjes është lënduar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit tip “Benz”, shtetasi A. K., është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

 

Pas