Aktualitet

Video/ 7 vite nga vdekja, Patozi këndon këngën që shkroi Sokol Olldashi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:46 - 20/11/20 |
Opi Nion

Kreu i “Bindja Demokratike” Astrit Patozi, ka kujtuar 7-vjetorin e ndarjes nga jeta të politikanit demokrat Sokol Olldashi.

Patozi ka kujtuar mikun e tij duke kënduar me kitarë një këngë tekstin e të cilës e ka shkruar Sokol Olldashi.

Ndryshe nga herët e tjera, Patozi ka dalë nga kornizat e politikës ku jemi mësuar ta shohim vazhdimisht, për ti kushtuar këngën me titull “Si ditën e parë…” mikut të tij.

Ish- ministri i Brendshëm dhe i Transporteve, deputet i PD asokohe, Sokol Olldashi, humbi jetën në mbrëmjen e 19 nëntorit të vitit 2013 në një aksident tragjik në segmentin e rrugës Tiranë-Elbasan./ Opinion.al

50 faktet që vërtetojnë se Sokol Olldashi u vra nga një dorë e zezë: Si u inskenua aksidenti

Pas