Bota

VIDEO/ 4-vjeçarja rrëmbehet në një karburant ndërsa nëna e saj paguante


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:35 - 02/09/20 |
el ida

Një vogëlushe katër-vjeçare është rrëmbyer në një pikë karburanti në Boryspil të Ukrainës ndërsa nëna e saj po paguante brenda në dyqan.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentet, ku shihet qartë një djali i ri i veshur me të zeza ndërsa gënjen 4-vjeçaren, Elizaveta Kolisnichenko, dhe e fut më pas në makinën e tij.

Fatmirësisht kamerat filmuan dhe targën e mjetit që kreu rrëmbimin dhe pas operacionit të policisë, rrëmbyesi u gjet bashkë me vajzën pranë aeroportit pas dy orësh./Opinion.al

Pas