Sport

Video/36 minuta vonesë, çfarë ndodhi para finales Liverpool- Real Madrid


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:12 - 28/05/22 |
Opi Nion

Champions League, finalja më e rëndësishme e UEFA-s nisi sot me 36 minuta vonesë në Stade de France. Shkak u bë tifozeria, që pavarësisht mungesës së biletave ka tentuar të hyjnë në stadium, duke u shtyrë dhe duke kapërcyer murin rrethues.

E njëjta skenë që të kujton finale mes Anglisë dhe Italisë në Euro 2020.

Champions League Final doesn’t look like much craic at the minute. 😳 pic.twitter.com/6UVfWY23Ml

— Eighteen88.co.uk (@CelticExchange) May 28, 2022

Pas