Kryesore

Reald Madrid kalon në avantazh në finalen e Champions League


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:04 - 28/05/22 |
Opi Nion

Minuta 59 ka sjellë edhe golin e parë në finalen mes Liverpoolit dhe Realit të Madridit, në Paris.

Ka qenë Vinicius që i ka çuar në avantazh madrilenët duke i shpëtuar mbrojtjes së anglezëve, pas një pjese të parë të mbyllur pa gola. /Opinion.al

Pas