InstaBIZ

VIDEO/ 26-vjeçari shqiptar mahnit jurinë e “The Voice of Greece”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:53 - 12/02/21 |
b.f

I riu nga Tirana, Marselino Sherifi ka konkuruar në “The Voice of Greece” ku dhe ka mahnitur jurinë me zërin e tij.

Sherifi është prezantuar në spektaklin e talenteve si këngëtar dhe instrumentist, teksa arriti të bëhet pjesë e gjysmëfinales përballë 13 konkurrentëve të tjerë.

26-vjeçari shqiptar tashmë është përzgjedhur në mesin e tetë konkurrentëve që u vlerësuan nga publiku për të shkuar në finale, të cilët do të garojnë për çmimin e madh që është një kontratë me Minos EMI / Universal.

Ndërkaq, finalja pritet të mbahet ditën e sotme në orën 21:00./Opinion.al

Pas