Bota

VIDEO/ 12-vjeçari grabit pikën e karburantit, qëllon me armë…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:19 - 08/06/22 |
Opi Nion

Një 12-vjeçar ka grabitur me armë një pikë karburanti në Miçigan, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ngjarja ka ndodhur në 1 qershor dhe videoja e regjistruar nga kamera e sigurisë është bërë virale, me rreth 100 000 shikime.

12-vjeçari i drejton armën shitëses dhe i jep një çantë që të fusë aty paratë. Kur shitësja e pyet nëse e ka seriozisht, djali qëllon në ajër me armë.

Pas kësaj, shitësja bindet dhe i plotëson kërkesën. Djaloshi u arrestua në një parking pranë pikës së karburantit që grabiti dhe sipas mediave lokale, duke qenë se mbi të rëndojnë disa akuza, mund të gjykohet si i rritur.

Pas