Kronikë

Arrestohen tre drejtues mjetesh të droguar në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 08/06/22 |
Opi Nion

Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona, pasi u konstatuan duke drejtuar automjetin nën efektin e drogës.

Ata rezultuan pozitiv pas testimit me aparatin AquilaScan. Të arrestuarit janë S. K. 31 vjeç, D. M. 32 vjeç dhe E. N. 21 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale./ Opinion.al

Pas