Kronikë

Vetëhidhet nga kati i 3-të i pallatit një 42-vjeçare në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:38 - 05/12/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një 42-vjeçare ka tentuar të vetëvritet, duke u hedhur nga pallati ku jetonte.

Ngjarja ndodhi rreth orës 05:50, në vendin e quajtur “Ardeno”.

Uniformat blu, bëjnë me dije është vetëhedhur shtetasja me inicialet D. P., 42 vjeçe, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas