InstaBIZ

Donaldi u lidh me Beatrixën/Bora Zemani: Edhe ai mund të gabojë, mos e dënoni


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:15 - 05/12/21 |
Opi Nion

Prej disa ditësh mediat rozë dhe mbarë rrjeti po zien për lidhjen mes Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosaj në “Big Brother VIP”.

Ndjekësit e programit, por jo vetëm, kanë dënuar dhe gjykuar ashpër këtë lidhje, për faktin se aktori kishte lënë një lidhje pezull jashtë, me moderatorin Bora Zemani.

Lidhja e tyre, e Donaldit dhe Betarixës, u quajt si një tradhti, pasi vetëm disa javë më parë, aktori dhe moderatorja shkëmbyen një puthje në ambientet e “Big Brother VIP”, e para syve të të gjithë ndjekësve.

Pas reagimeve të ashpra që i janë bërë aktorit në rrjet, ka ardhur edhe reagimi i Bora Zemanit, e cila përmes një postimi në “InstaStory” iu kërkon njerëzve të qetësohen dhe mos ta gjykojnë Donaldin. Sipas saj, edhe ai njeri është dhe mund të gabojë, madje sipas saj, ai ka të drejtë të bëjë çfarë të dojë me jetën e tij.

Në fund të reagimit, Bora iu kërkon ndjekësve që mos ta gjykojnë, mos ta kryqëzojnë dhe mos ta dënojnë Donaldit, sepse as ajo vetë nuk po e bën./Opinion.al

Pas