InstaBIZ

Vesa Luma dhe Big Basta i japin fund beqarisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:20 - 12/09/15 |
root

I kanë thënë “po” njëri-tjetrit nga Kalaja e Lëkursit, duke i dhënë fund edhe beqarisë së tyre. Vesa Luma dhe Big Basta janë celebruar në martesë pak minuta më parë, në praninë e Kryetares së Bashkisë së Sarandës, Floriana Koka dhe familjarëve e miqve të tyre. Kjo do të mbetet dita më e bukur e jetës së tyre.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas