InstaBIZ

Veprimin e fundit të Justin Bieber ndjekësit e lidhin me Selena Gomez


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:22 - 07/11/19 |
xhu lia

Trekëndëshi Selena Gomez, Justin Bieber dhe Hailey Baldëin është kthyer sërish në qendër të vëmendjes pas publikimit të dy këngëve, nga Gomez, të cilat i dedikohen pikërisht lidhjes së saj me Bieber.

Kohët e fundit, këngëtari ka shkuar në një udhëtim i vetëm dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit të shkruajnë se ky largim nga ardhur pikërisht nga ajo çfarë ka ndodhur kohët e fundit me Selenën.

Bëra një udhëtim i vetëm për t’u lutur, menduar dhe reflektuar … koha për t’u rikthyer te gruaja,ka shkruar Bieber krahas fotos. Pak javë më parë ai dhe Hailey u martuan për herë të dytë në një ceremoni private në Karolinën e Jugut./Opinion.al/

Pas