Kronikë

Vëllai vret vëllanë dhe kunatën në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:12 - 30/08/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se një persona ka vrarë vëllanë e tij dhe kunatën me armë zjarri në rrugën “Islam Alla” në lokal.

Dyshohet se dy vllezërit kanë patur konflikt të vazhdueshëm për pronësinë e një agjencie imoboliare.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:45 në një prej zonave më të frekuentuara në kryeqytet. Autori pasi ka kryer krimin është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Nuk dihet ende identiteti i viktimave e as i autorit, teksa të panjohura janë edhe shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Ndërkohë janë ngritur postblloqe të shumta në qytet, për kapjen dhe arrestimin e autorit.

 

 

Pas