Kronikë

Foto/ Kush janë viktimat dhe autori i dyshuarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:03 - 30/08/22 |
Opi Nion

Dy vikitmat e ngjarjes së rëndë në Tiranë, ku Diritan Muskurti 44 vjeç dhe Nora Muskurti u vranë me armë zjarri në zonën e Myslym Shyrit në Tiranë.

Autori i ngjarjes së rëndë është vëllai i 44-vjeçarit Hamza Muskurti, i cili njihet dhe me emrin Arsen Muskurti.

Shkaqet e ngjarjes së rëndë momentalisht nuk dihen. Dyshimet e para janë se bëhet fjalë për një konflikt familjar që vijonte prej kohësh. Aktualisht policia është vënë në ndjekje të autorit të dyshuar.

Pas