Kronikë

Vëllai qëllon motrën me armë gjahu në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:16 - 02/07/21 |
Opi Nion

Një 60-vjeçar ka qëlluar me armë gjahu motrën e tij gjatë një konflikti për motive të dobëta në në fshatin Bishan të Vlorës.

Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:25, ndërsa dyshohet se autori gjatë konfliktit ka qenë nën efektin e alkoolit.

E plagosura B. H., është transportuar për në spital dhe po merr ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, rupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas