Aktualitet

Veliaj në takim me të rinjtë: U jemi mirënjohës të gjithë patronazhistëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 18/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama po zhvillon ditën e sotme një bashkëbisedim me të rinjtë në kryeqytet.

I pranishëm në këtë takim electoral është edhe kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i cili falenderoi patronazhistët për aktivizimin e tyre.

‘Fjala patronazhist, është bërë kryefjalë e këtyre ditëve, ne u jemi shumë mirënjohës të gjithë patronazhistët tanë, të cilët mundohen që të takojnë njerëzit të shpjegojnë programin dhe të tregojnë gjëra prej vërteti.’- tha Veliaj.

Kujtojmë se pak ditë më parë është publikuar në media se të dhënat e të gjithë personave që kishin përdorur platformës e-Albania ishin vjedhur dhe pretendohet se do përforeshin për zgjedhje./Opinion.al

Pas