Aktualitet

Vatër zjarri pranë banesave në Fushë-Krujë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:36 - 12/08/21 |
Opi Nion

Një tjetër vatër zjarri është regjistruar në vendin tonë. Mësohet se një sipërfaqe e madhe toke me shkurre është përfshirë nga flakët në lagjen Magaze të qytetit të Fushë-Krujës.

Pranë vatrës së zjarrit ka banesa të cilat rrezikohen nga flakët. Ndërkohë, forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të vënë flakët nënkontroll./Opinion.al

Pas