Aktualitet

Vajza e tij publikon foton, ja ku do e kalojë ndërrimin e viteve Ismail Kadare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:02 - 31/12/21 |
Opi Nion

Shkrimtari i njohur shqiptar, Ismail Kadare duket se ka zgjedhur që Vitin e Ri 2022 ta presë në Shqipëri.

Ka qenë vajza e tij, Besiana Kadare ajo që ka publikuar në rrjetet sociale një foto me prindërit e saj dhe ka treguar se familjarisht ndodhen në zonën e Qerretit.

Vajza e shkrimtarit nuk ka harruar të urojë e miqtë e saj për Vitin e Ri.

“Gëzuar Vitin e Ri te dashur miq! Na qofte i mbare! Përqafime nga Qerreti”,-ka shkruar Besiana Kadare krah fotos me prindërit e saj./Opinion.al

Pas