Emisionet

Opinion/ Vendet më interesante të Tiranës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:22 - 31/12/21 |
Opi Nion

Emisioni “Opinion” është fokusuar të enjten (30 Dhjetor) në temën me titull “Vendet më interesante të Tiranës”.

Çfarë mund të vizitojmë në Tiranë, qoftë në ambient të hapur dhe qoftë në ambiente të mbyllura? Përmes materialeve të përgatitura “Opinion” ka sjellë, një miksim të muzeumeve dhe objekteve të kultit që mund të vizitojmë në kryeqytet, pak mini- histori të Tiranës, dhe vendet më të njohura të saj.

Për këto dhe shumë më tepër mund të ndiqni “Opinion” në linkun e mëposhtëm:

 

 

Pas